Federación Española de Esperanto

Listo de aliĝintoj / Lista de inscritos

LISTO DE ĜISNUNAJ ALIĜINTOJ AL LA 77-A HISPANA KONGRESO DE ESPERANTO KAJ/AŬ AL LA 51-A ILEI-KONGRESO.

LISTA DE INSCRITOS AL 77 CONGRESO ESPAÑOL DE ESPERANTO Y/O AL 51 CONGRESO DE LA LIGA INTERNACIONAL DE PROFESORES DE ESPERANTO.

1. S-ro Didier Janot (FR)

2. S-ro Riccardo Lamperti (IT)

3. S-ro Manolo Parra (ES)

4. S-ino Irina Goncharova (RU)

5. S-ino Mireille Grosjean (CH)

6. S-ro Vicente Manzano-Arrondo (ES)

7. S-ino Marija Belošević (HR)

8. S-ino Ite Tytgat (BE)

9. S-ro Jesús Miguel García Iturrioz (ES)

10. S-ro Pedro Sanz Sanz (ES)

11. S-ro José Antonio del Barrio (ES)

12. S-ino Águeda Biurrun (ES)

13. S-ro Jorge Camacho Cordón (ES)

14. S-ro Marc Cuffez (BE)

15. S-ro Hoijung Chung (KR)

16. S-ino Ana Manero (ES)

17. S-ro Jungkee LEE (KR)

18. S-ino Maritza Gutiérrez González (CU)

19. S-ino Xiaofeng GONG (CN)

20. S-ro Wei ZHANG (CN)

21. S-ino Huiqin LI (CN)

22. S-ro Kari Tapio Pyykkö (FI)

23. S-ro Carlos Spínola (ES)

24. S-ino Mariló Torres (ES)

25. S-ro Ángel Arquillos (ES)

26. S-ro William Agostinho Guerrero D'Azevedo (ES)

27. S-ino Suzanne Roy (CA)

28. S-ro Floreal Gabalda (FR)

29. S-ino Liba Gabalda (FR)

30. S-ino Karine Arakeljan (AR)

31. S-ino Araksja Elbakjan (AR)

32. S-ino Lida Elbakjan (AR)

33. S-ro Luis Díez Encinas (ES)

34. S-ro Ron Moerbeek (NL)

35. S-ro Miguel Angel Sancho Pardo (ES)

36. S-ino Natividad Millán Santamaría (ES)

37. S-ino Ariadna García Gutiérrez (CU)

38. S-ro Jaime Vinielles de Pereda (ES)

39. S-ino Katja Lödör (BE)

40. S-ro Hans Delnat (BE)

41. S-ro Marian Kocyk (PL)

42. S-ino Bożena Kocyk (PL)

43. S-ino Jolanta Kieres (PL)

44. S-ino Maria Janisz (PL)

45. S-ro William Harris (US)

46. S-ro Andy Hernández Martínez (ES)

47. S-ro Soo Yong Kim (KR)

48. S-ro Ricardo Biurrun (ES)

49. S-ino Angelita Sanz Mayor (ES)

50. S-ro Pedro Zurita (ES)

51. S-ino Olga Markova (GE)

52. S-ro Aristophio Andrade Alves Filho (BR)

53. S-ro Adjévi Adjé (TG)

54. S-ro Ángel Mañero (ES)

55. S-ino Jennifer Ruth Bishop (GB)

56. S-ro Alan John Bishop (GB)

57. S-ro Yasuo Tabuchi (JP)

58. S-ino Néia Lúcia Souza (BR)

59. S-ino Kristin Tytgat (BE)

60. S-ro Vladimir Ronin (BE)

61. S-ino Katalin Kovats (NL)

62. S-ino Monika Molnar (CH)

63. S-ro Ángel García Gutiérrez (ES)

64. S-ino Irina Grigorieva (ES)

65. S-ino Andrea Bertrand (FR)

66. S-ro Youli NAN (CN)

67. S-ino Lisha Lin (CN)

68. S-ino Jianchao YU (CN)

69. S-ino Yukiko Yamamoto (JP)

70. S-ino Magdalena Tatara (PL)

71. S-ro Simon Smits (NL)

72. S-ro Gunnar Olsson (SE)

73. S-ino Teresa Pomorska (PL)

74. S-ino Alina Mozer (PL)

75. S-ino Etsuko Nakazawa (JP)

76. S-ino Umea GUO (CN)

77. S-ino Anne-Marie Ferrier (FR)

78. S-ro Vincent Gerbe (FR)

79. S-ino Mirosława Kubicka (PL)

80. S-ino Masayo Saiki (JP)

81. S-ino Elisabeth Le Dru (FR)

82. S-ro Francisco López (ES)

83. S-ro Enrique Ellemberg (US)

84. S-ino Annie Grente (GR)

85. S-ro Alex Humet (BE)

86. S-ino Yuehong WANG (CN)

87. S-ro Qingru GUAN (CN)

88. S-ro Stefan MacGill (HU)

89. S-ino Lupe Sanz Bueno (ES)

90. S-ino Carmen Suárez (ES)

91. S-ino Mallely Martínez Mateos (MX)

92. S-ino Heide Isabel Schäffer Martínez (MX)

93. S-ro Arturo Gael Martínez García (MX)

94. S-ro Carlos Joaquín Troncoso Toro (MX)

95. S-ino Milim Hong (KR)

96. S-ino Dayon Chung (KR)

97. S-ro Hoyoung Chung (KR)

98. S-ino Llovana Martínez Mateos (MX)

99. S-ino Sugheui Han (KR)

100. S-ro Younghoon Park (KR)

101. S-ro Manjin Cho (KR)

102. S-ino Moonjoo Cho (KR)

103. S-ino Sungae Bae (KR)

104. S-ro Gawon Kim (KR)

105. S-ino Ahwon Kim (KR)

106. S-ino Junghee Lee (KR)

107. S-ino Gahyeon Lee (KR)

108. S-ino Marija Jerkoviĉ (HR)

109. S-ino Aurora Bute (RO)

110. S-ino Elena Sharavina (RU)

111. S-ino Marie-Sylvie Julian (FR)

112. S-ino Altantsetseg Myagmar (MN)

113. S-ino Monique Aranaud (FR)

114. S-ino Rosa del Mar Santiago (ES)

115. S-ro Alberto Corral (ES)

116. S-ro Rubén Fernández Asensio (AD)

117. S-ro Matti Lahtinen (FI)

118. S-ro Pilgeun Yu (KR)

119. S-ro Carlo Minnaja (IT)

120. S-ino Laura Gilda Paccagnella (IT)

121. S-ino Guangli Li (CN)

122. S-ino Shuxian Liu (CN)

123. S-ino Jeongsuk Park (KR)

124. S-ino JinYoung Lee (KR)

125. S-ino Boae Kang (KR)

126. S-ro Santos Olán (ES)

127. S-ro Robert Kaminski (PL)

128. S-ino Arizbe Hernández Medina (MX)

129. S-ino Young Eun Chang (KR)

130. S-ro Hongu Kang (KR)

131. S-ino Ju Kim (KR)

132. S-ro André Grossmann (FR)

133. S-ino namhaeng Lee (KR)

134. S-ino Masako Grossmann (FR)

135. S-ro Nicolay Dimitrov (FR)

136. S-ino Marie-Therese Dimitrov (FR)

137. S-ro Gustav Neumair (DE)

138. S-ro Pedro Hernández Úbeda (ES)

139 S-ro Jeongcheol Choe (KR)

140 S-ino Hyon-suk Li (KR)

141. S-ino Martine Demouy (FR)

142. S-ro Max Demouy (FR)

143. S-ino María Edith Ibariaz Quezada (MX)

144. S-ino Hyeran Joo (KR)

145. S-ino Sumi Chang (KR)

146. S-ino Yonughee Choi (KR)

147. S-ino Yuriko Ueno (JP)

148. S-ino Soonmo Oh (KR)

149. S-ro Youngmuk Shin (KR)

150. S-ino Elena Nadikova (RU)

151. S-ino Tatiana Khamidulina (RU)

152. S-ro Oscar Otero Fernández (ES)

153. S-ro Antonio García Sabé (ES)

154. S-ino Lola Pérez Pérez (ES)

155. S-ro Paco Alarcón Molero (ES)

156. S-ro José María de Cuadra Criado (ES)

157. S-ino Marion Quenut (FR)

158. S-ro Miguel Gutiérrez Adúriz (ES)

159. S-ro Pedro Ullate López (ES)

160. S-ro Nicolau Dols Salas (ES)

161. S-ro Christophe Chazarein (FR)

162. S-ro Duncan Charters (US)

163. S-ino Cecily Lee (US)

164. S-ino Petra Severiano (ES)

165. S-ro Mihai Trifoi (RO)

166. S-ino Jian Rao (CN)

167. S-ino Ying Huang (CN)

168. S-ino Aurora Adrada (ES)

169. S-ro Alejandro Urbina (ES)

170. S-ro Myungki Shim (KR)

171. S-ro Byungin Jo (KR)

172. S-ino Hideko Huzimoto (JP)

173. S-ro Alejandro Gárgoles Mejías (ES)

174. S-ro Julián Hernández Angulo (CU)

175. S-ro Alvaro Borges de Almeida Motta (BR)

176. S-ino Mayra Núñez Hernández (CU)

177. S-ino Mercedes Maria Menas Gonzalez (CU)

178. S-ino Nika Seto (JP)

179. S-ino Yan Guo (CN)

180. S-ino Linhao Guo (CN)

181. S-ro Jérémie Sabiyumva (BI)

182. S-ino Sonia Risso González (UY)

183. S-ino Ana María Martínez Santullo (UY)

184. S-ino Sara Spanò (IT)

185. S-ro Elvezio Canonica (FR)

186. S-ro Federico Pérez Jiménez (ES)

187. S-ino Kiran Wagle (NP)

188. S-ro Bharat Kumar Ghimire (NP)

189. S-ino Indu Devi Thapaliya (NP)

190. S-ro Prakash Ghimire (NP)

191. S-ino Gayatri Sharma Bhattarai (NP)

192. S-ino Shrimala Shrestha (NP)

193. S-ino Sheela Manandhar (NP)

194. S-ro Kun Jiang (CN)

195. S-ino Paloma Sanz (ES)

196. S-ro Eduardo Larrouy López (ES)

197. S-ro Azizi Hassan Mwinshehe (TZ)

198. S-ro Daimi Doval Delsa (CU)

199. S-ro José Luis Hernández Carvajal (CU)

200. S-ro Miguel Ángel González Alfonso (CU)

201. S-ro Miguel Fernández Martín (ES)

202. S-ro Dennis Keefe (ES)

203. S-ro Alejandro Pareja (ES)

204. S-ino Ankie van der Meer (NL)

205. S-ro Nanne Kalma (NL)

206. S-ro Alberto Fernández-Calienes Barrios (CU)

207. S-ro Alberto Rodríguez Pineda (CU)

208. S-ino Alina Valdés Hernández (CU)

209. S-ino Gabriela Fernández-Calienes (CU)

210. S-ro Disney Estrada Larios (CU)

211. S-ro Francesc Inglada (ES)

212. S-ino Sol Roca (ES)

213. S-ro Wang Enmian (CN)

214. S-ino Yu Jiying (CN)

215. S-ro Félix Jiménez Lobo (ES)

216. S-ino Aleksandra Gabrilo (HR)

217. S-ro Abderrazak Tabka (TN)

218. S-ro Mohamed Faiçal ben Abderrazak Tabka (TN)

219. S-ino Szonja Dora MacGill (HU)

220. S-ino Rodica Todor (RO)

221. S-ro Dmitrij Ŝevĉenko (RU)

222. S-ino Anna. Striganova (RU)

223. S-ino Karina Oliveira (BR)

 

NOTO: La listo montras aliĝintojn al unu el la kongresoj aŭ al ambaŭ, laŭ ordo de aliĝo; la kodo inter krampoj montras la landon de deveno. Pliajn detalojn kaj statistikojn eblas trovi en tiu ĉi paĝo.
NOTA: La lista muestra los apuntados a uno o ambos congresos, por orden de inscripción; el código entre paréntesis indica el país de origen. Detalles y estadísticas pueden encontrarse en esta página.

Informoj aktualigitaj ĝis meze de junio 2018 / Datos actualizados hasta mediados de junio del 2018