Federación Española de Esperanto

Listo de aliĝintoj / Lista de adheridos

LISTO DE ĜISNUNAJ ALIĜINTOJ AL LA 76-A HISPANA KONGRESO DE ESPERANTO

LISTA DE APUNTADOS AL 76 CONGRESO ESPAÑOL DE ESPERANTO

(ĝis meze de junio 2017 / hasta mediados de junio del 2017)

1. Alberto Granados Orcero – Teruel – Aragono

2. Eduardo Dolz Najes – Teruel – Aragono

3. Mariló Torres Mateos – Málaga – Andaluzio

4. Ángel Arquillos López – Málaga – Andaluzio

5. Tomas Civera Alonso – Teruel – Aragono

6. Eunice Alberto Moysés – Zaragoza – Aragono

7. Lorenzo Noguero Sarasa – Zaragoza – Aragono

8. Enrique Navarro Rubio – Zaragoza – Aragono

9. José Antonio del Barrio – Alcorcón – Madrido

10. Carlo Minnaja – Padova – Italio

11. Laura Gilda Paccagnella – Padova – Italio

12. José María Rodríguez Hernández – Córdoba – Andaluzio

13. Cristina Pérez Baeza – Córdoba – Andaluzio

14. Rosa López Martín – Terrassa – Katalunio

15. José María Salguero – Don Benito – Ekstremaduro

16. Carmen Cidoncha – Don Benito – Ekstremaduro

17. Javier Romero Tello – Herrera del Duque – Ekstremaduro

18. Águeda Biurrun González – Madrido

19. Carlos Spínola – Málaga – Andaluzio

20. Conchi Fernández Domenech – Málaga – Andaluzio

21. Félix Manuel Jiménez Lobo – Madrido

22. Matilde Montero Sánchez – Madrido

23. Paulo Branco – Lisboa – Portugalujo

24. Diemante Aniciene – Vilnius – Litovio

25. Luz Vázquez Souto – Reus – Katalunio

26. Gilberto Menegasso – São Carlos – Brazilo

27. Aparecida Mandarini Rodrigues – São Carlos – Brazilo

28. Jesús Miguel García Iturrioz – Portugalete – Biskajo

29. Marita Kruijswijk – Haulerwijk – Frislando - Nederlando

30. Marian Nesse – Haulerwijk – Frislando - Nederlando

31. Nanne Kalma – Burgum – Frislando - Nederlando

32. Ankie van der Meer – Burgum – Frislando - Nederlando

33. Justo González Soriano – Guardamar del Segura – Valencia Komunumo

34. Lija Mazij – Alicante – Valencia Komunumo

35. Manolo Parra – Madrido

36. Ana Manero – Madrido

37. Jose Herrero – Teruel – Aragono

38. Olga Markova – Göttingen – Germanio

39. José Antonio Fleta Zaragozano – Zaragoza – Aragono

40. J. Vicente Garcés – Zaragoza – Aragono

41. José Vandellós – Gandesa – Katalunio

42. Jesús Pérez Caballero – Caseres – Katalunio

43. Paquita Casado – Caseres – Katalunio

44. Fernando Arroba Rubio – Pedrola – Aragono

45. Jesús Navarro – Molina – Kastilio - La Manĉo

46. Francisco Conejero – Castellón de la Plana – Valencia Komunumo

47. Inés Comabella – Castellón de la Plana – Valencia Komunumo

48. Santiago López Ferreira – Zaragoza – Aragono

49. Viktoro Solé – Barcelona – Katalunio

50. Francisco López López – Bilbao – Biskajo

51. Javier Alcalde – Barcelona/Firenze – Katalunio/Italio

52. Saioa Escobar – Barcelona/Firenze – Katalunio/Italio

53. Ricardo Biurrun González – Madrido

54. José Manzanera Sapena – Cheste – Valencia Komunumo

55. Pablo Tomás Conesa García – Zaragoza – Aragono

56. Miguel Fernández García – Madrido

57. José Francisco Chicharro Cazallas – Pinto – Madrido

58. Blanca Villarroya Rodilla – Teruel – Aragono

59. Raúl Martínez Anguita – Ciudad Real – Kastilio - La Manĉo

60. Echedey Jorge Santana – Las Palmas de Gran Canaria – Kanarioj

61. Javier Martín Gómez – Teruel – Aragono

62. Alberto Corral Martín – Santander – Kantabrio

63. Rosa Santiago Mancebo – Obregón – Kantabrio

64. Rafael Moncalián García – Maliaño – Kantabrio

65. Miguel Gutiérrez Adúriz – Muriedas – Kantabrio

66. Pedro Ullate López – Muriedas – Kantabrio

67. Lupe Sanz Bueno – Madrido

68. Martin Wiese – Stockholm – Svedio

69. Francisco Julián Herrer Armijo – Teruel – Aragono

70. Angelita Sanz Mayor – Madrido

71. Rafael Gámez Laguna – Ibi – Valencia Komunumo

72. Luis Hernández – Valladolid – Kastilio-Leono

73. Rafaela Urueña – Valladolid – Kastilio-Leono

74. Pedro Garrote Escribano – Valladolid – Kastilio-Leono

75. Maribel Soriano Marco – Zaragoza – Aragono

76. Eduardo Berdor Remón – Zaragoza – Aragono

77. Ernesto Azorín – Luksemburgio

78. Li Lianzhong – Shenyang – Ĉinio

79. Carlos Casado Serrano – Teruel – Aragono

80. Juan Antonio del Castillo Martínez – Madrido

81. Irek Bobrzak – Warszawa – Pollando

82. Jaime Vinielles de Pereda – Madrido

83. Itziar Arteche Urrutia – Bilbao – Biskajo

84. Federico Tabellini – Barcelona – Katalunio

85. Agnieszka Mozer – Warszawa – Pollando

86. Sabino Pelegrín Colomo – Zaragoza – Aragono

87. Pilar Cardona Méndez – Agulló - Àger – Katalunio

88. Joan Inglada Roig – Agulló - Àger – Katalunio

89. Antonio Martínez Iniesta – Sant Quirze del Vallés – Katalunio

90. Esther Inglada Cardona – Agulló - Àger – Katalunio

91. Mateu Camarasa Inglada – Agulló - Àger – Katalunio

92. Guillem Camarasa Inglada – Agulló - Àger – Katalunio

93. Baye Mor – Dakar – Senegalio

94. Guy Martin – La Rochelle – Francio

95. Xabier Rico – Vitoria-Gasteiz – Eŭskio

96. Kimbangu Robert Lubaki – Kinshasa – Demokratia Respubliko Kongo

97. Carlos Pesquera Alonso – Berlin – Germanio

98. Antonio Vidal Balué – Sant Feliu de Guíxols – Katalunio

99. Angel Mañero González – Valencia – Valencia Komunumo

100. Eduardo Larrouy López – Bilbao – Biskajo

101. Josep Franquesa Solé – Lleida – Katalunio

102. Mundeta Gòdia Forcada – Lleida – Katalunio

103. Enric Baltasar – València – Valencia Komunumo

104. Amassan Nikoue Broohm – Lomé – Togolando

105. Luis Salag – Mislata – Valencia Komunumo

106. Rosalina Zanón – Cheste – Valencia Komunumo

107. Manel-Jaume Sales Carda – Renau – Katalunio

108. Francesc Inglada – Tarragona – Katalunio

109. Sol Roca – Tarragona – Katalunio

110. Vicente Manzano Arrondo – El Puerto de Santa María – Andaluzio

111. Frédéric Neyret – Lyon – Francio

112. Alba Marco – Teruel – Aragono

113. Pedro Sanz – Madrido

114. Adrián Sobrino Moral – Catarroja – Valencia Komunumo

115. Andy Hernández Martínez – Madrido (Kubo/Hispanio)

116. Pietro Sparacio – Madrido (Sicilio/Hispanio)

117. Franjo Martin – La Rochelle – Francio

118. María Dolores Pérez Pérez – Guardamar del Segura – Valencia Komunumo

119. José Ignacio Orejas Pérez – Portugalete – Biskajo

120. Juan Diego Díaz Bautista – Sevilla – Andaluzio

121. Ignacio Cardiel Ferrero – Cádiz – Andaluzio

122. Roman Dobrzyński – Warszawa – Pollando

123. Juan Jesús Cervera Hinojosa – Teruel – Aragono

124. Josep Maria Serrano Subietas – Tarragona – Katalunio

125. Andrea Ivnik Skaljac – Rijeka – Kroatio

126. Carmen Blanco Peña – Santander – Kantabrio

127. Andrés Pérez Falcón – Sant Boi de Llobregat – Katalunio

128. María del Pilar Mondéjar Aracil – Sant Boi de Llobregat – Katalunio

129. Antoni Badia Planes – Lleida – Katalunio

130. Marie-Sylvie Julian – Saint Martin d'Hères – Francio

131. Josep Enric Peres i Blesa – València – Valencia Komunumo

132. Pierre Claverie – Oloron Sainte Marie – Francio

133. Lisa Lin – Tianjin – Ĉinio

134. Israel Santos-Olán – Madrido

135. Anne-Marie Ferrier – Fragnes-La Loyère – Francio

136. Vincent Gerbe – Caluire – Francio

137. Ana Belén Soler Pizana – Guardamar del Segura – Valencia Komunumo

138. María Jesús García Romero – Guardamar del Segura – Valencia Komunumo

139. Salvador Díez de la Cortina – Guardamar del Segura – Valencia Komunumo

140. Emilio Sanz Mata – Castelldefels – Katalunio

141. Ernest Kowalczyk – Pollando

142. Krishna Sivillà Rubio – Manresa – Katalunio

143. Aurora Adrada – Madrido

144. Alejandro Escobedo Muñoz – Madrido

145. Mallely Martínez Mateos – Tecámac – Meksiko

146. Rodica Todor – Brașov – Rumanio

147. Sophie Horrocks – Britio

148. Miguel Ángel Juárez Valero – Los Montesinos – Valencia Komunumo

 

Las cookies nos permiter ofrecer nuestros servicios. Si continuas navegando, aceptas el uso que hacemos de la cookies. --- Kuketoj ebligas al ni oferi niajn servojn. Se vi eniras nian paĝaron, vi akceptas tion.
Para saber más sobre las cookies lea nuestra / por scii pli pri la kuketoj legu nian política de privacidad / protokolon pri privateco .

  Acepto las cookies en este sitio. Mi akceptas la kuketojn.
EU Cookie Directive Module Information